Aktualności

02 września 2019 21:18 | Aktualności

Nagrody i wyróżnienia dla zdolnych uczniów

28 sierpnia 2019 r., w Ośrodku Kultury w Godowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Uczniów.

Program ten skierowany jest do uczniów osiągających indywidualne sukcesy naukowe, sportowe i artystyczne. Jego celem jest promowanie uzdolnionych uczniów wśród społeczności szkolnej i lokalnej, zachęcanie ich do  reprezentowania Gminy Godów na różnych szczeblach rywalizacji oraz doprowadzanie do wzrostu aspiracji edukacyjnych,  sportowych lub artystycznych i aktywności uczniów oraz stwarzanie  pozytywnych wzorców dla społeczności uczniowskiej. 
Program przyczynia się również do promocji szkolnictwa Gminy Godów.

Ogółem nagrodzono 31 uczniów, którzy odebrali z rąk Z-cy Wójta Gminy Pana Tomasza Kasperuk i Przewodniczącego Rady Gminy Pana Antoniego Tomas listy gratulacyjne i  nagrody.

Wśród nich 3 uczniów naszej szkoły: Błażej Pluta, Maja Matuszny i Zuzanna Styrnol.

Z-ca Wójta pogratulował uczniom znakomitych wyników w nauce życząc kolejnych sukcesów oraz pomyślnego roku szkolnego. "Otrzymane stypendium to wspaniałe uhonorowanie pracy włożonej w zdobywanie wiedzy i umiejętności". 

Gratulację należą się również rodzicom, za to że akceptują i popierają działania swoich pociech. Nauczycielom i wychowawcom, za to że potrafią zainteresować uczniów i rozwijać ich pasje oraz dyrektorom za to że wspierają uczniów, rodziców, nauczycieli i wychowawców w działaniu.

źródło: www.godow.pl

Przeczytano: 203 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: