Filmy

Miniatura video

2 plus 1 - Chodź, pomaluj Mój Świat

Z albumu Nowy wspaniały świat, nagrany w 1972 roku.

Zobacz film »

Miniatura video

Barbórka 2019 w Skrbeńsku

Zapraszam na relację z "Barbórki" 2019 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Skrbeńsku. Warto zobaczyć aby docenić wkład pracy dzieci i nauczycieli w jej przygotowanie.

Zobacz film »

Miniatura video

100 rocznica niepodległości Polski - Skrbeńsko 2018

Obszerne fragmenty przedstawienia z okazji jubileuszu 100 lecia odzyskania niepodległości Polski w wykonaniu uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skrbeńsku w dniu 9.11.2018 roku. Zapraszam bo warto to dzieło zobaczyć i docenić duży wkład pracy wykonawców.

Zobacz film »

Miniatura video

IPNtv: Wywalczona. Niepodległa. Polska. (spot)

Nie było jej. A jest. Polska! Akcja społeczna IPN, którą włączamy się w przygotowania do obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. #Mojaniepodległa #Niepodległa #PL1918 #11listopada #Niepodległość #Polska #Poland #Niezwyciezeni #TheUnconquered

Zobacz film »

Miniatura video

,,ZDROWIE NA PATELNI" projekt uczniów Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Skrbeńsku

Projekt powstał dzięki zaangażowaniu uczniów klasy piątej i szóstej Szkoły Podstawowej w Skrbeńsku pod opieką Pani Malwiny Wolny i Pani Magdaleny Syrek. Przedstawia zdrowie odżywianie i podejmowanie aktywności ruchowej nie tylko w szkole ale i poza nią :))

Zobacz film »

Miniatura video

,,Niech Cię polubi Twoje Serce" Zespół Szkolno - Przedszkolny w Skrbeńsku

Nasza szkoła pod wodzą P. Malwiny Wolny i P. Magdaleny Syrek wzięła udział w konkursie ogólnopolskiej Kampanii ,,Zdrowe Dzieci, Zdrowa Młodzież, Zdrowi Dorośli", zajmując ostatecznie II miejsce. Serdecznie gratulujemy!!!!!!!

Zobacz film »